تبلیغات
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن
نخست وزیر رژیم صهیونیستی لحظاتی پیش در سخنانی که حاکی از وحشت و نگرانی شدید از تحولات اخیر مصر است، با تشکر از شورای نظامی این کشور اذعان کرد خاورمیانه در معرض زلزله ای بی سابقه قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه های الجزیره و العربیه، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امشب در یک کنفرانس مطبوعاتی که از این شبکه ها به طور مستقیم پخش می شد، به تشریح مواضع رژیم اشغالگر در خصوص اقدام شجاعانه مردم مسلمان مصر در تسخیر سفارت اسرائیل پرداخت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به موج گسترده اعتراضات ضد صهیونیستی در جهان عرب و بیداری اسلامی اذعان کرد : خاورمیانه در حال حاضر با یک زلزله بسیار بزرگ و بی سابقه روبرو است و ما باید با مسئولیت پذیری و دوراندیشی عمل کنیم.

نتانیاهو با بیان اینکه، امیدواریم اوضاع به روند عادی برگردد، اظهار داشت : ما باید منافع خود را در منطقه حفظ کنیم، ما روابط خود را با مصر حفظ و برای کاهش تنش با ترکیه و ترمیم روابط تلاش خواهیم کرد.

وی بدون اشاره به خشم و انزجار مردم مسلمان مصر از رژیم صهیونیستی و درخواست روزافزون آنها برای قطع روابط با این رژیم اشغالگر گفت : اسرائیل برای حفظ معاهده کمپ دیوید با مصر تلاش خواهد کرد.

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس به جامعه صهیونیستی قول داد برای ازسرگیری مذاکرات سازش با تشکیلات خودگردان تمام تلاشهای خود را به کار گیرد.

وی همچنین از آمریکا به خاطر حمایتهای نامحدود از رژیم غاصب اسرائیل و همچنین مقامات نظامی حاکم بر مصر به سبب محافظت از کادر سفارت رژیم متبوعش تشکر کرد.

موضوع مطلب : بیداری اسلامی,
نوشته شده در سه شنبه 22 شهریور 1390 توسط | نظرت شما ()
آخرین مطالب ارسالی