تبلیغات
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن

مصاحبه با مادر 2 شهید که میزبان رهبر بود

به گزارش خبرگزاری اهل بیت‏(ع) ـ ابنا ـ «خانم ایران حقیقت» مادر شهیدان «محسن و داریوش امینی» در خصوص دیدار سرزده مقام معظم رهبری با خانواده شهیدان امینی اظهار داشت: در دیدار خانواده شهدا با مقام معظم رهبری که یک روز قبل از تشریف فرمایی ایشان به منزل ما صورت گرفته بود، حضور یافتم و موفق شدم ایشان را از نزدیک ببینم اما هیچ وقت این فکر به ذهنم خطور نمی‌کرد که روز بعد از آن دیدار، ایشان به منزل ما تشریف بیاورند.

وی با اشاره به اینکه هنگام ورود مقام معظم رهبری به منزل شهیدان امینی، خانواده مشغول صرف شام بودند، گفت: طبق روزهای جمعه هر هفته، فرزندانم به منزل ما آمده بودند و مشغول خوردن شام بودیم که حضرت آقا به همراه محافظان‌شان به منزل ما آمدند؛ ما که انتظار حضور ایشان را نداشتیم، با دیدن آقا شوکه شده بودیم و بلافاصله به داخل حیات رفتیم و مات و مبهوت گریه می‌کردیم.

مادر شهیدان امینی در ادامه افزود: آقا مدتی در منزل ما نشستند در حالی که گریه امان ما را بریده بود و نمی‌دانستیم چه بگوییم، چرا که این اتفاق ما را بسیار خوشحال و ذوق زده کرده بود،‌ بعد از اینکه ایشان با صحبت‌هایشان ما را دلداری دادند آرامشی به جان ما نشست.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری مدت نیم ساعت در منزل شهیدان امینی حضور داشتند، تصریح کرد: حضرت آقا درباره فرزندان شهیدم از بنده سؤال کردند که من هم با اینکه خیلی قادر به صحبت کردن نبودم درباره شهیدان «محسن و داریوش امینی» به ایشان نکاتی را عرض کردم؛ ایشان از نحوه حضور فرزندانم در جبهه و شهادتشان هم سوالاتی پرسیدند که پاسخ‌شان را دادم.

مادر شهیدان امینی با بیان اینکه اصلاً فکر نمی‌کردم مقام معظم رهبری به منزل ما تشریف بیاورند، افزود: ایشان پس از شنیدن توضیحات من درباره فرزندان شهیدم ما را دعا کردند و از خداوند خواستند بتوانیم رهرو راه شهیدانمان باشیم؛ آقا فرمودند "شهداء نور و مایه برکت خانواده هستند".

وی خاطر نشان کرد: از خداوند همیشه خواستار این بودم که بتوانم ادامه دهنده حقیقی راه شهدایم باشم و آرمان‌های آنها را حفظ کنیم.

خانواده شهیدان امینی دو شهید و یک جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌ است؛ «داریوش امینی» با داشتن 17 سال و گذراندن 9 ماه از دوره خدمت سربازی در نخستین روزهای جنگ در «نفت شهر» مفقود و پس از 18سال پیکر مطهرش تشییع شد. «محسن امینی» دیگر شهید این خانواده است که در 24 سالگی و در عملیات «مرصاد» به درجه رفیع شهادت نائل شده است.


نوشته شده در شنبه 14 آبان 1390 توسط | نظرت شما ()
آخرین مطالب ارسالی