تبلیغات
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن

نتایج انتخابات مجلس نهم در استان‎ها نتایج انتخابات مجلس نهم در استان‎ها

این خبر لحظه به لحظه تکمیل می‌شود

با پایان یافتن انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شمارش آراء آغاز شد که بر این اساس و بنا بر اعلام ستاد انتخابات کشور، نتایج شمارش آراء در برخی از حوزه‌های انتخابیه مشخص شده و در حوزه‌های دیگر نیز شمارش آراء در حال ادامه است

خبرگزاری فارس اخبار لحظه به لحظه و غیررسمی از شمارش آراء را به شرح ذیل منتشر می‌کند:

 * از حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با اختلاف ۱۲ هزار رأی به مجلس راه یافت

* از حوزه انتخابیه دماوند، شاهرخ رامین وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه ورامین، سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف ۵ هزار رأی از رقیب خود پیش است

* از حوزه انتخابیه اردکان، محمدرضا تابش با کسب بیش از ۲۵ هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت

* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، علیرضا خسروی با کسب ۳۱۶۱۵ رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد

* از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار حجت‌الاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود

* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با ۱۹ هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد

* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند

* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت

* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است

* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از ۴۵ هزار رأی نماینده کوهدشت شد

* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرعصمت موسوی با کسب ۱۸۰۰۴ رای از ۴۹۸۳۴ رای ماخوذه راهی مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با ۴۸هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند. از مجموع ۴۳ هزار و ۲۱۹ رای جمع‏آوری شده، غلامرضا کاتب توانست ۱۶ هزار و ۶۷۲ رای را به خود اختصاص دهد. پروین احمدی‌نژاد تنها توانست ۱۵ هزار و ۵۵۲ از آن خود کند.

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از ۹۵ درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی با کسب ۳۳۹۱۲ رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری با کسب بالای ۴۶ هزار رأی نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب ۳۳ هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای ۶۷ درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با ۱۱ هزار و ۹۱۹ رأی و حمید کاظمی با ۱۰هزار و ۷۱۷رای در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با کسب بیش از ۱۷ هزار رأی بهارستانی شد

*  از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه راهی مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد نماینده فعلی این حوزه، نماینده ملت شد

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با ۳۱ هزار و ۶۹۸ رأی از مجموع ۸۴هزار و ۴۰۰ رأی مأخوذه نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آراء ۱۴۱ شعبه اخذ رای، مهدی سنایی با ۴۰۵۴۲ رأی مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آراء به بهارستان رفت

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد

* از حوزه انتخابیه آستارا، از مجموع ۴۷ هزار و ۱۹۴ رأی، صفر نعیمی‌زر با کسب ۲۳ هزار و ۷۴۳ رأی نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری با کسب بیش از ۱۰۴ هزار رای جواز ورود به مجلس را کسب کرد

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی با اختلاف حدود یک هزار رأی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت

* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی با کسب ‌‌۲۱ هزار رأی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، سید عیسی دارایی نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر مجددا نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت.

* از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه سرانجام شهلا میرگلو وارد بهارستان نهم شد

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی با کسب ۲۷ هزار و ۲۲۷ بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و  از مجلس نهم بازماند

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی با ۱۲ هزار و ۵۲۲ رأی حائز رتبه اول شد و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

* از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه خمین، محمد ابراهیم رضایی با کسب ۲۷ هزار رای از ۵۴ هزار و ۶۳۰ رای ماخوذه راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب ۱۰۱ هزار و ۳۹۵ رای موفق به راهیابی به مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با ۱۶۹ هزار رای نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سید هادی حسینی و کمال علیپور، به ترتیب با کسب ۶۱ و ۵۸ هزار رأی مجوز ورود به مجلس نهم را دریافت کردند

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، مقداد نجف‌نژاد با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس نهم راه یابد

* از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج، حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع آراء به در بهارستان ماندگارشد.

* در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی اکثریت آراء را کسب کرد و راهی مجلس نهم شد.

* در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزویه، منظری توکلی با کسب قاطع آراء انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه شهربابک، سردار حسین فتاحی با اکثریت قاطع آراء راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، آذین با اکثریت آراء راهی مجلس نهم شد.

* در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، حسین امیری نماینده اصلاح‌طلب فعلی مجلس در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و  پورابراهیمی همچنان پیشتاز هستند.

* در مجموع در استان کرمان ۸۰ درصد نمایندگان منتخب اصولگرا، ۱۰ درصد اصلاح‌طلب و ۱۰ درصد مستقل هستند.

* در حوزه انتخابیه آباده، خرم بید و بوانات، انتخابات به دور دوم کشیده شده است.

* در حوزه انتخابیه لارستان، جعفرپور از جبهه متحد منتخب مردم این شهرستان‌ها شده است.

* سپیدانی‌ها هاشمی که از جبهه متحد است را برگزیده‌اند.

* مردم در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسماعیلی کاندیدای اصولگرا را انتخاب کرده‌اند.

* دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها، رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را انتخاب کرده‌اند.

* در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین، نادر فریدونی کاندیدای اصولگرای این شهرستان‌ها به مجلس راه یافته است.

* برومندی کاندیدای اصولگرا از مرودشت منتخب مردم این شهرستان شده است.

* مردم ممسنی و رستم نیز نوذر شفیعی کاندیدای مستقل را انتخاب کرده‌اند.

* در حوزه‌های انتخابیه کازرون، لامرد و مهر و فسا جبهه متحد اصولگرایان توانسته است که شاهین محمدصادقی، سید موسی موسوی و محمد حسین دوگانی را روانه بهارستان نهم کند.

* در حوزه بویراحمد و دنا واقع در کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی و در حوزه گچساران این استان غلام‌رضا تاجگردون دو مسافر جدید بهارستان هستند.

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی و چرام، حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری برای دومین بار پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* جمشید جعفرپور با کسب ۵۶ هزار رأی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* محمدعلی عبدالله‌زاده براساس رأی مردم، برای مدت چهار سال آینده به عنوان نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه شهرستان ساری و میاندرود، با پایان یافتن شمارش آرا، محمد دامادی و سید رمضان شجاعی کیاسری به ترتیب با ۹۲ و ۶۰ هزار رأی توانستند به مجلس راه یابند.

* در حوزه  انتخابیه یزد و صدوق از مجموع ۲۰۱ هزار و ۵۰۰ رای مأخوذه، محمدصالح جوکار کاندیدای اصولگرایان استان یزد با کسب ۷۵ هزار رای اول شد و سیدمحمدکاظم وزیری هامانه با ۴۹ هزار رای و اختلاف ۵۰ هزار رای با جوکار، ‌دوم شد.

* در حوزه انتخابیه تفت و میبد از ۵۸ هزار و ۸۰۳ رای مأخوذه، حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده با ۲۵هزار و ۳۸۲ رای راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز انتخابات به دور دوم کشیده شد و کاظم فرهمند با حدود ۲۳ هزار و ۱۰۰ رای و حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با حدود ۲۳ هزار و ۵۰۰ رای یک بار دیگر بر سر کرسی مجلس با هم رقابت خواهند کرد.

* در حوزه انتخابیه فومن و شفت از مجموع ۱۰۰ هزار و ۴۵۵ رای ماخوذه، ناصر عاشوری با ۴۷ هزار و ۳۷۹ رای پیش افتاد و نماینده این حوزه شد.

* در حوزه انتخابیه لنگرود از ۷۰ هزار و ۷۲۰ رای ماخوذه مهرداد لاهوتی با ۲۲ هزار و ۹۰۱ رای بار دیگر نماینده مجلس از این حوزه شد و سید گل آقا پورعباس ۲۱ هزار و ۱۸۸ رای را به دست آورد.

* در حوزه انتخابیه دامغان، عبدالرحمان رستمیان با کسب ۱۶ هزار و ۷۱۴ رأی به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمد حسین قربانی با کسب ۲۲ هزار و ۷۶ رأی توانست جواز حضور در بهارستان را کسب کند.

* در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا، اسماعیل جلیلی با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده این حوزه وارد مجلس شورای اسلامی شد.

* از مجموع ۱۱۰ هزار و ۶۴۳ رای ماخوذه در حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمد مهدی رهبری با کسب ۴۳ هزار و ۳۵ رای به عنوان نماینده حوزه انتخابیه رودسر و املش شد. اسدالله عباسی هم از ورود به مجلس بازماند.

* در حوزه انتخابیه تربیت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی با ۷۷ هزار و ۸۱ رای به مجلس نهم راه یافت.

* در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، محمدعلی پورمختار با ۳۴ درصد آرا نماینده شد.

* انتخابات در حوزه انتخابیه تویسرکان همدان به دور دوم کشیده شد. انتخابات دور دوم در این حوزه با حضور فضلعلی و کیانی برگزار می‌شود. فضعلی در دور اول توانست ۱۵ درصد آرای مأخوذه را به خود اختصاص دهد.

* در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، آقایان شریعت‌نژاد و شمس با کسب بیشترین آرا و به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد آرای کسب شده، به دور دوم انتخابات راه یافتند.

* در میانه، محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی توانستند با کسب بیشترین آرای مأخوذه به مجلس نهم راه یافتند. مددی ۴۴۸۵۵ رأی و سید بهلول حسینی ۲۵۸۴۸ رای به خود اختصاص دادند.

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، مهدی دواتگری توانست با کسب ۸۲ هزار رأی به مجلس نهم را


نوشته شده در پنجشنبه 3 فروردین 1391 توسط | نظرت شما ()
آخرین مطالب ارسالی