تبلیغات
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن
پایگاه وبلاگ نویسان نیروهای ارزشی شهرستان تركمن
انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، محمدعلی پورمختار با ۳۴ درصد آرا نماینده شد.

* انتخابات در حوزه انتخابیه تویسرکان همدان به دور دوم کشیده شد. انتخابات دور دوم در این حوزه با حضور فضلعلی و کیانی برگزار می‌شود. فضعلی در دور اول توانست ۱۵ درصد آرای مأخوذه را به خود اختصاص دهد.

* در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، آقایان شریعت‌نژاد و شمس با کسب بیشترین آرا و به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد آرای کسب شده، به دور دوم انتخابات راه یافتند.

* در میانه، محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی توانستند با کسب بیشترین آرای مأخوذه به مجلس نهم راه یافتند. مددی ۴۴۸۵۵ رأی و سید بهلول حسینی ۲۵۸۴۸ رای به خود اختصاص دادند.

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، مهدی دواتگری توانست با کسب ۸۲ هزار رأی به مجلس نهم راه یابد.

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی در سومین ماراتنی که با ستار هدایتخواه برای حضور در مجلس داشت بالاخره وی را شکست داد و راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه دزفول، نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابیه از مجموع ۱۵۱ هزار و ۴۵۴ رای ماخوذه قابل قبول، محمدعلی قاسمی با ۳۶ هزار و ۳۱۵ رای در جایگاه اول و  عباس پاپی‌زاده پالنگان با ۳۳ هزار و ۱۵۸ رای در جایگاه دوم قرار گرفتند.

* رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان شد.

* از مجموع ۱۰۳ هزار رای ماخوذه در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی با ۳۳ هزار و ۸۶۰ رای نماینده حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل شد.

* در حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد حسن‌نژاد توانست با کسب بیش از ۵۰ هزار رأی مأخوذه به مجلس نهم راه یابد.

* در حوزه انتخابیه زاهدان، عباسعلی شهریاری با آرای ماخوذه ۱۱۰ هزار و ۴۸۴ رأی و ناصر کاشانی با ۸۱ هزار و ۴۲۰ رأی دو نماینده‌ای که با رای مردم بر کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خواهند نشست.

* غلامرضا تاجگردون از جبهه اصلاحات نماینده گچساران و باشت در حوزه کهگیلویه و بویراحمد شد.

* در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، از مجموع ۱۸۶ هزار و ۱۴۳ رای ماخوذه، بهمن محمدیاری با ۳۹ هزار و ۸۸۳ رای بار دیگر نماینده شد.

* سجادی نماینده مردم سرخس و فریمان شد.

* شمس‌الله بهمنی با کسب بیش از ۳۰ هزار رای موفق شد به عنوان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به مجلس راه یابد.

* محمد قسیم عثمانی با ۶۸ هزار و ۱۹۱ رای به عنوان نماینده بوکان مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت‌‌جام و تایباد شد.

* عثمان احمدی با ۴۸ هزار و ۱۲۸ رای به نمایندگی از مردم مهاباد به مجلس نهم راهی می‌شود.

* در حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا، سید‌حسین نقوی حسینی با کسب تعداد ۸۴ هزار و ۵۴۰ رأی وارد خانه ملت شد.

* با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه قم، علی لاریجانی با اختصاص دادن بخش اعظمی از آرا حضور خود در بهارستان را قطعی کرده است.  آشتیانی، امیرآبادی، ذوالنور و بنایی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

* در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و سفیر فعلی ایران در مالزی به عنوان نفر اول و محمدرضا پورابراهیمی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان نفر دوم راهی بهارستان شدند.

* محسنی‌ثانی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی با بیش از ۵۲ هزار و ۸۰۰ رای نفر اول انتخاب مردم سبزوار شد.

* حجت‌الاسلام محمد موسوی سجاسی با ۴۱ هزار و ۷۴۱ رای به عنوان مردم خدابنده در مجلس انتخاب شد.

* طبق آخرین شمارش آرا در شهرستان خاش، حمیدرضا پشنگ ریگی با حداکثر آرا بر کرسی مجلس شورای اسلامی می‌نشیند.

* حجت‌الاسلام علامحسین سبحانی‌نیا به عنوان نماینده اول مردم شهرستان‌های نیشابور و فیروزه مشخص شد.

* علاءالدین بروجردی به عنوان یکی از کاندیدای حوزه انتخابیه بروجرد به مجلس راه یافت.

* حمیدرضا خصوصی با کنار زدن کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا شد. تعداد آرای خصوصی= ۳۰ هزار و ۵۰۰ رای

* محمدرضا اسماعیل‌نیا با شکست محمدرضا خباز نماینده مردم در حوزه انتخابیه کاشمر شد.

* با پایان کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرکرد، سید سعید زمانیان با کسب ۶۲ هزار و ۷۶۵ رأی به بهارستان نهم راه یافت.

نگهبان از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار به مجلس نهم راه پیدا کرد.

* قاسم جعفری از حوزه انتخابیه بجنورد با کسب ۷۰ هزار رای به مجلس راه یافت.

* توجه به شمارش اکثریت آرای ۵ حوزه انتخابیه استان کردستان، تا این لحظه، احتمال پیروزی هیچ‌کدام از نمایندگان فعلی در این انتخابات وجود ندارد. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

* انتخابات در اهواز به دور دوم کشیده می‌شود.

* از مجموع ۴۵ هزار و ۳۵۶ رای ماخوذه، حسن خسته‌بند با ۲۱ هزار و ۲۸۶ رای بار دیگر نماینده حوزه انتخابیه بندر انزلی شد.

* حجت‌الاسلام والمسلمین مفید کیایی‌نژاد با کسب ۴۲ هزار و ۱۸۳ رأی به عنوان نماینده ساوجبلاغ، نظراباد و طالقان به مجلس راه یافت.

* سید حمید رضا طباطبایی با کسب ۱۳هزار و ۲۸۷ رای از حوزه انتخابیه نایین راهی نهمین مجلس شورای اسلامی شد.

* هادی شوشتری با ۴۷۲۰۰رای نماینده مردم در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج شد.

* ابوالفضل ترابی کاندیدای نهمین دوره مجلس از حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران با کسب ۶۶ هزار و ۱۶۸رای به عنوان کاندیدای منتخب شهرستان نجف‌آباد و تیران و کرون به مجلس راه پیدا کرد.

* بنا به منابع غیر رسمی بر اساس شمارش آرا در حوزه‌های مختلف انتخابیه در اصفهان نفرات زیر به مجلس راه یافتند: کاشان: منصوری؛ اردستان: بخشایش؛ شهرضا: حیدرپور؛ نجف آباد و تیران و کرون: ابوترابی؛ فلاورجان: موسوی؛ نایین: طباطبایی؛ دولت آباد و شاهین شهر: حاجی؛ مبارکه:ایران پور؛ حوزه ارامنه: بیگلریان؛ چادگان، فریدن و فریدونشهر: اسفنانی؛ گلپایگان و خوانسار: میرمحمدی

 * سید باقر حسینی و رضا نجفی طبق حداکثر آرای مردم حوزه‌ انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، منتخبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.

 * با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران شانس حضور به عنوان نفر اول در بهارستان را دارد. پس از کامران، حجت الاسلام سالک، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، نیره اخوان بی‌طرف در جایگاه بعدی قرار دارند.

 * محمد اسماعیلی و محسن عیلمردانی با انتخاب مردم زنجان به مجلس راه یافتند.

 * حسن تامینی صدرنشین رقابت‌های انتخاباتی رشت شد/۴ کاندیدا به دور دوم راه یافتند

 * بر اساس اعلام منبع آگاه و با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، جلیل جعفری‌بنه با کسب ۲۳ هزار و ۸۹۸ رای راهی بهارستان شد.

 * علی نعمت چهاردولی با کسب ۳۷ درصد آرا نماینده ملایر شد.

 * هدایت‌الله میرمرادزهی از سراوان مسافر بهارستان شد.

 * ارسلان فتحی‌پور  به عنوان نماینده کلیبر و هوراند به مجلس نهم راه یافت.

 * عطاءالله حکیمی با ۲۷ هزار و ۷۲۸ رای نماینده رودبار شد

 * بر اساس آخرین اخبار حاصله از شمارش آرا در شهرستان لنجان، انتخاب نماینده این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

 * تعیین نماینده تفرش و آشتیان به دور دوم کشیده شد.

 * رضا عبدالهی برای هفتمین بار از حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی راهی مجلس شد.

 * در حوزه انتخابیه نیشابور، پس از حجت‌الاسلام سبحانی نیا، علی مروی به عنوان دومین نماینده این حوزه انتخابیه به مجلس نهم راه یافت.

 ۱۰:۱۵  بر اساس  گزارشات غیررسمی آرای اصفهان تا ساعت ۹ صبح به این شرح است ۱- حسن کامران ۱۸۰هزار رای   ۲- حجت الاسلام سالک ۱۳۶هزار رای   ۳- نیره اخوان ۱۳۰هزار رای

۴- عباس مقتدایی ۱۲۲هزار رای    ۵- حمیدرضا فولادگر ۱۰۳هزار رای    ۶- مرتضی طلایی طلایی ۹۷هزار رای

۷- مجید نادرالاصلی ۹۶هزار رای     ۸- حجت الاسلام ناصری ۹۳هزار رای

 ۱۰:۱۵ روح‌الله عباسپور با کسب ۳۷ هزار و ۴۴۰ رأی از بوئین‌زهرا راهی مجلس نهم شد.

 ۱۰:۱۹ عبدالله سامری، با کسب ۲۶ هزار رأی به‌عنوان نماینده مردم خرمشهر در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 ۱۰:۲۲ در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی به مجلس راه یافت.

 ۱۰:۲۷ در حوزه انتخابیه اردبیل، منصور حقیقت‌پور با ۶۳ هزار رای و کمال‌الدین پیرمؤذن با ۵۸ هزار رای راهی خانه ملت شدند.  نماینده سوم حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین برای راهیابی به بهارستان در دور دوم با رقیب خود رقابت می‌کند.

 ۱۰:۲۸ نتیجه ۵۸۹ صندوق آرا در مشهد و کلات تا این لحظه به شرح ذیل است:

 سید امیرحسین قاضی‌زاده ۱۹۷ هزار رأی     مهندس سیدهاشم بنی‌هاشمی ۱۴۷ هزار رأی

 حجت‌الاسلام والمسلمین پژمان‌فر ۱۴۳ هزار رأی        سردار جواد کریمی ۱۴۰ هزار رأی

 جواد آرین‌منش ۱۰۹ هزار رأی      عفت شریعتی ۱۰۶ هزار رأی

 حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی ۹۸ هزار رأی     انسیه غفوری شعرباف ۸۶ هزار رأی

 عبدالکریم جوادی ۵۷ هزار رأی    محمدناصر توسلی‌زاده ۴۸ هزار رأی

 خلیل موحدی ۴۵ هزار رأی

 و مجید خدایی جزو نفرات بعدی اعلام شد.

 ۱۰:۳۰ بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان در حوزه انتخابیه شهرستان سمیرمبه دور دوم انتخابات راه پیدا کردند.

 ۱۰:۳۰ انتخابات در حوزه انتخابیه دهلران به دور دوم کشیده شد. علی‌محمد احمدی با ۲۱ هزار و ۳۹ رای و امین دوست‌محمدی با نتیجه ۱۶ هزار و ۸۱ رای به دور بعدی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران راه یافتند.

 ۱۰:۳۰ در حوزه انتخابیه شهرستان پاوه و اورامانات، نعمت منوچهری به مجلس راه یافت.

 ۱۰:۳۲ با ۳۴هزار رای محمدعلی اسفنانی نماینده فریدون‌شهر شد.

 ۱۰:۳۵ موسی‌الرضا ثروتی و قاسم جعفری از بجنورد به مجلس راه یافتند.

 ۱۰:۳۷ سید محمد بیاتیان به عنوان نماینده مردم شهرهای بیجار و حسن‌آباد یاسوکند انتخاب شد.

 ۱۰:۴۰ در حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان، سید محمد حسین میر محمدی با نزدیک به ۱۴ هزار و ۴۰۰ رای از کل ۵۱ هزار آرای ماخوذه در این حوزه انتخابیه به خانه ملت راه یافت.

 ۱۰:۴۴ محسن صرامی با کسب ۳۱هزار و ۲۹۹ رای از شهرستان خمینی شهر به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 ۱۰:۴۵ لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی به عنوان نمایندگان قم به بهارستان راه یافتند.

 ۱۰:۴۵ رئیس ستاد انتخابات مشهد به فارس گفت: انتخابات در مشهد و کلات به مرحله دوم کشیده می‌شود.

 ۱۰:۴۸ در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، محمدحسین گروسی با کسب ۷۶ درصد آرا به عنوان نماینده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 ۱۰:۵۶ ابراهیم نکو با ۶۹ هزار رأی نماینده منتخب مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان وارد مجلس شد.

 ۱۰:۵۷ اهر‌ی‌ها، عباس فلاحی باباجان را با ۴۰ هزار رای راهی بهارستان کردند.

 ۱۱:۰۱ محمدرضا رضایی کوچی با ۵۳ هزار رای به عنوان نماینده مردم جهرم در مجلس نهم انتخاب شد.

 ۱۱:۰۳ رجب رحمانی نامزد اصولگرای حوزه انتخابیه تاکستان با غلبه بر رقیب اصلاح طلب خود امیر طاهرخانی راهی مجلس شد. رجب رحمانی۳۷ هزار و ۶۴۳ و  امیرطاهرخانی ۲۷ هزار و ۴۸۳ رای کسب کردند.

 ۱۱:۰۴ امیر خجسته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین حائز اکثریت آرا شد و به مجلس راه یافت. در همین حوزه انتخابیه سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه به دور دوم راه یافتند.

۱۱:۱۱ حبیب آقاجری با رأی ۴۳ هزار نفری به‌عنوان نماینده مردم ماهشهر معرفی شد.

۱۱:۱۳ قدرت‌الله علیخانی از راه‌یابی به مجلس از حوزه انتخابیه قزوین بازماند.

۱۱:۱۷ شمارش آرا در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره ادامه دارد و تا این لحظه رقابت در بین ۴ کاندیدا لحظه ای تغییر می‌کند./ انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

۱۱:۲۷ در حوزه انتخابیه ارومیه از مجموع ۳۹۸ هزار و ۱۵۵رای اخذ شده، نادر قاضی‌پور با کسب ۱۹۲ هزار و ۹۰۳ رای به عنوان نماینده اول مردم این شهرستان به خانه ملت راه یافت.

 عابد فتاحی با ۱۱۴ هزار و ۹۷۸ رای و جواد جهانگیرزاده نیز با ۱۰۸ هزار و ۱۳۳ رای به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم از این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مجلس نهم برگزیده شدند.

۱۱:۲۷ در حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت، محمد علی‌پور با کسب آرای لازم به عنوان نماینده مردم این حوزه به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 ۱۱:۲۷ در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره نیز از مجموع ۱۹۷ هزار ۹۱۱ رای مردم این شهرستان، موید حسینی صدر با کسب ۷۸ ۱۴۴ رای به عنوان نماینده مردم این حوزه معرفی شد.

 ۱۱:۲۷ در سلماس، از مجموع ۹۵ هزار و ۸۴۱ رای مردم، علی اکبر آقایی با به دست آوردن ۴۲ هزار و ۲۶ رای به عنوان نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 ۱۱:۲۷ در حوزه نقده و اشنویه نیز عبدالکریم حسین‌زاده حایز اکثریت آرا شد.

۱۱:۲۷ در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ، روح‌الله بیگی و مهدی عیسی‌زاده با کسب آرای لازم به عنوان نمایندگان این حوزه راهی مجلس نهم شدند.  محبی نیا از ورود به مجلس بازماند.

 ۱۱:۲۷ در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر نیز رسول خضری با کسب ۴۲ هزار و ۸۴۰ رای از مجموع آرای اخذ شده به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخاب شد.

 ۱۱:۳۰ با شمارش آرای حوزه ارامنه، روبرت بگلریان به عنوان نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران انتخاب شد.

 ۱۱:۳۰ امید کریمیان به عنوان منتخب مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 ۱۱:۳۰ جواد سعدون‌زاده پیروز انتخابات آبادان شد.

 ۱۱:۳۷ محسن بیگلری با کسب آرای لازم به عنوان نماینده شهرستان‌های سقز و بانه انتخاب شد.

 ۱۱:۴۵ انتخابات تالش‌، رضوانشهر و ماسال به دور دوم کشیده شد. از مجموع ۱۸۶ هزار و ۱۴۳ رای ماخوذه از حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری با ۳۹ هزار و ۸۸۳ رای بیشترین آرای ماخوذه این حوزه را کسب کرد و رقیب او، احسن‌الله رادمهر ۳۷ هزار و ۵۵۴ رای را به دست آورده است.

 ۱۱:۵۴ حامد قادرمرزی با کسب بیش از ۲۸ هزار رأی به عنوان نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان انتخاب شد.

۱۲:۱۹ ضرغام صادقی کاندیدای جبهه متحد و پایداری، با کسب یک‌چهارم آرای مردم شیراز نماینده مردم این شهرستان در مجلس نهم شد.

۱۲:۱۹ ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوان‌ترین نماینده راه یافته به مجلس ، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند.

۱۲:۳۲ در حوزه انتخابیه ایلام، فریدون همتی با کسب ۴۱ هزار و ۳۱۰ رای، احمد شوهانی با کسب ۳۹ هزار و ۳۴۳ رای، داریوش قنبری با کسب ۳۱ هزار و ۲۹۰ رای و علی‌اکبر متین با کسب ۳۰ هزار و ۷۹۲ رای به دور دوم انتخابات راه یافتند.

۱۲:۳۲ پس از شمارش نهایی آرای حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با ۴۹ هزار و ۹۲۶ رای وارد مجلس شورای اسلامی شد.

۱۲:۳۲ نتایج نهایی شمارش آرای ماخوذه از صندوق‏های رای حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه اعلام و شاهرخ رامین به‌عنوان نماینده این حوزه راهی صحن بهارستان شد.

۱۲:۳۵ هاشمزهی با ۱۴هزار و ۵۳۴ رای نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شد.

۱۲:۴۴ محمدعلی عبداله‌ر‌زاده با ۴۳هزار و ۱۹۸ رای به‌عنوان نماینده حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان انتخاب شد.

۱۲:۵۸  رجب رحمانی با اخذ ۳۷ هزار و ۶۴۳ رای از حوزه انتخابیه تاکستان راهی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

۱۳:۱۹ در حوزه انتخابیه بوشهر از مجموع ۱۳۴ هزار و ۹۴ رای عبدالکریم جمیری با کسب ۴۷ هزار و ۵۳۸ رای حائز اکثریت آرا شده و به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

۱۳:۴۱  حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی با ۲۹ هزار و ۹۹۰ رای از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان راهی مجلس شد.

۱۳:۴۶  پس از پایان شمارش آرا در شعب اخذ رای حوزه شبستر، علی علیلو توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

۱۴:۰۰  با اتمام زمان شمارش آرا در ایرانشهر،  محمد سعید اربابی با حداکثر آرای ماخوذه نماینده این حوزه انتخابیه شد.

۱۴:۰۳  با اتمام شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرستان بناب، محمد باقری‌ بنابی برنده انتخابات در این حوزه  شد.

۱۴:۰۷  مجید منصوری بیدکانی و محسن کوهکن ریزی از حوزه انتخابیه لنجان به دوره دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنجان راه یافتند.

 ۱۴:۱۲  سید شریف حسینی برای دومین بار از حوزه انتخابیه اهواز به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

۱۵:۰۳  در حوزه انتخابیه سمیرم مسعود پیر مرادیان با ۱۰ هزار و ۷۷۶  رای و بهروز جعفری با ۹ هزار و ۴۲۳ رای بیشترین آراء را در بین کاندیداها کسب کردند ب راین اساس انتخابات در این حوزه به دوره بعدی کشیده شد.

۱۵:۱۳  احمد بخشایش اردستانیاز بین سایر نامزدهای انتخاباتی در اردستان توانست با ۱۰ هزار و ۸۸۳ رای گوی سبقت را از سایرین ربوده و نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی شد.

۱۵:۲۱  علی ایران پور با ۱۷ هزار ۸۴۳ رای توانست از بین سایر کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در  شهرستان مبارکه گوی سبقت را ربوده و به کرسی‌های سبز بهارستان راه پیدا کند.

۱۵:۴۱  بر اساس اطلاعیه رسمی از حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه، حسین علی حاجی دلیگانی توانست از بین سایر رقبای خود بیشترین آراء را به خود اختصاص داده و به مجلس نهم راه پیدا کند.

۱۵:۵۲  با پایان یافتن شمارش آرا در حوزه انتخابیه دشت آزادگان وهویزه، ناصر صالحی‌نسب با ۱۵ هزار و ۲۳۴ رای و هاشم سواری با ۱۳ هزار و ۴۰۱ رای در دور دوم رقابت می‌کنند.

۱۶:۱۱   در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از اراک، کمیجان و خنداب ۲۵۹ هزار و ۵۱۶ رای به صندوق‌های اخذ رای ریخته شد که محمد حسن آصفری با ۸۵ هزار و ۸۵ رای و  عباس رجایی با ۶۵ هزار و ۳۸ رای بیشترین آرا را به خود اختصاص داده و دو نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب راهی مجلس شورای اسلامی شدند.

۱۶:۱۵   با اتمام شمارش آرای ماخوذه در سبزوار، محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده اصولگرای دوره هشتم با ۵۳۰۰۴ رای و رمضانعلی سبحانی‌فر با ۵۲۹۳۳ رای، مسافر مجلس نهم شورای اسلامی شدند.

۱۶:۴۱  با پایان یافتن شمارش آراء در حوزه انتخابیه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد فرج‌الله عارفی با کسب بیشترین میزان آراء راهی بهارستان شد.

۱۷:۴۲   پس از برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کهنوج، قلعه‌گنج، منوجان، رودبار و فاریاب حجت‌الاسلام محمدرضا امیری‌ کهنوج با کسب بیشترین میزان آرا به مجلس راه یافت.

۱۷:۵۰  مجید جلیل سرقلعه با کسب ۲۸ هزار و ۲۶۹ رأی به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس نهم انتخاب شد.

۱۸:۰۵   از حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان عوض حیدرپور شهرضایی با کسب ۲۰ هزار و ۷۳۷ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۸۷ رای ماخوذه در این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مردم شهرضا، دهاقان، گلشن و منظریه راهی ساختمان بهارستان شد.

۱۸:۳۲  پس از شمارش نهایی آرای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین – پیشوا سید حسین نقوی حسینی با ۸۴ هزار و ۵۴۰ رای وارد مجلس شد.


نوشته شده در پنجشنبه 3 فروردین 1391 توسط | نظرت شما ()
آخرین مطالب ارسالی